Hakkımızda

FİL SAFETY uzun yıllardan beri çalışma hayatının her alanında belirlenmiş risklere uygun kişisel koruyucu donanımları sunmaktadır. Yılların tecrübesiyle tarafımıza gösterilen güvenin devamlılığı en önem verdiğimiz hedeftir. Bu hedefe ulaşmak ve sürdürmek için sürekli yenilikleri takip ederek ve yılların kazandırdığı bilgi, birikim ve ticari kazancı yatırıma dönüştürerek hizmet kalitemizi müşteri memnuniyetine endekslemek misyonumuzdur.

 

FİL SAFETY ’nin tamamen insan hedefli yaklaşımla oluşturduğu hizmet kültürüyle, riske uygun olmayan hiçbir ürün asla satış amacıyla önerilmez, istekte bulunan kişiler uyarılır, doğru ürünlere yönlendirilir.

 

Çalışanların sağlığı uzman ekibimiz ile her zaman güvendedir. Sunduğumuz tüm ürünler kalite, koruma, konfor ve güvenilirlik anlamında son derece güvenilir markalara aittir. Aldığınız hizmet ne kadar küçük ölçekli ya da ne kadar kapsamlı olursa olsun, aynı özenin gösterildiğine emin olabilirsiniz.Firmamız için siz değerli müşterimizin memnuniyeti en önemli olgudur, bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede en uygun çözümler sunmak temel ilkelerimizdendir.

 

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür eder beraber çalışabilmek dileğiyle işlerinizde başarılar dileriz